Aktuální informace o nadcházejícím ročníku

Mezinárodní letní škola pro zrakově postižené studenty ve věku od 16 do 21 let je pro rok 2023 plánována jako sedmidenní prezenční akce, která proběhne od 17. do 23. srpna v Univerzitní centru Telč.

Program

Program se skládá z prakticky vedených seminářů a volnočasových aktivit. Účast na aktivitách umožní účastníkům rozšířit si znalosti práce s počítačem a rozvíjet komunikační a sociální dovednosti v mezinárodním a multikulturním prostředí.

Na základě svých potřeb a předchozích znalostí si účastníci budou moci vybrat z nabídky více než 20 workshopů, které jsou zaměřeny na

• nejnovější trendy v ICT a asistivních technologiích
  • sociální a prezentační dovednosti
  • ICT a asistivní technologie podporující mobilitu
  • dovednosti potřebné k zahájení studia na univerzitě
  • dovednosti potřebné k uplatnění na trhu práce
Podrobnější informace o programu budou doplněny v průběhu května, momentálně není ještě znám počet a skladba workshopů pro letošní ročník.

Obecné informace o ICC najdete na stránce Základní informace.

Přihláška

Zájemce o účast prosíme, aby se hlásili telefonicky na čísle 739 348 346 nebo e-mailem na icc@teiresias.muni.cz.