Jak se k nám dostanete

Přejete-li si k cestě za námi doprovod, stačí se na nás obrátit mailem, telefonicky nebo krátkou textovou zprávou.

Doprava prostředky městské hromadné dopravy

• tramvají č. 4, od hlavního nádraží v Brně vystoupíte na zastávce Komenského náměstí (4. zastávka ve směru Náměstí Míru (Hlavní nádraží – Zelný trh – Náměstí Svobody – Česká – Komenského náměstí); po výstupu se vrátíte proti směru jízdy na roh, z něj odbočíte vpravo přes (ozvučený) přechod přejdete Joštovu ulici. Po 30 metrech dojdete k rohu budovy Masarykovy univerzity a po dalších 30 metrech je vpravo vchod do budovy. Vrátnice je vpravo za dveřmi, středisko Teiresiás je v levé a zadní části vyvýšeného přízemí.
  • tramvají č. 12, ze směru od Technologického parku dojedete na zastávku Česká, pokračujete pěšky ve směru jízdy za roh vpravo Joštovou ulicí okolo budovy Ústavního soudu. V přímém směru přejdete přes dva (ozvučené) přechody (mezi nimi je vpravo “červený” kostel J. A. Komenského) a poté přejdete vlevo přes (ozvučený) přechod přes koleje. Po 30 metrech dojdete k rohu budovy Masarykovy univerzity a po dalších 30 metrech je vpravo vchod do budovy.
  • tramvajemi č. 3, 5, 6, 11, do zastávky Česká (zastávka na ulici Joštova ve směru Moravské náměstí); půjdete vpravo zpět (proti směru jízdy tramvaje) asi 250 metrů na (ozvučený) přechod přes Komenského náměstí, cestou minete vlevo ulice Česká a Opletalova. Po přechodu pokračujete v přímém směru asi 30 metrů k rohu budovy Masarykovy univerzity. Zde zatočíte vlevo po 30 metrech je vpravo vchod do budovy.

Orientace v budově

Středisko Teiresiás je umístěno v 1. nadzemním podlaží v západním a jižním křídle budovy (ze vstupní haly doleva nebo rovně přes dvůr, viz níže přiložený plánek).

Bezbariérový vchod je jak z Komenského náměstí, tak z ulice Údolní, případně z parkoviště za budovou, vjezd na parkoviště je z Údolní ulice.

Chcete-li si předem udělat představu o reálné podobě našich prostor, příp. si potřebujete ověřit lokální bezbariérová řešení, můžete využít i tzv. virtuálního průvodce (viz níže).

Virtuální průvodce budovou na Komenského náměstí

vstupní pohled na budovu Komenského nám. 2

Plánek 1. nadzemního podlaží