10. 4. 2015

Kvestor Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pozici Technický asistent / asistentka ve správě ICT Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky.

Pracovní náplň

• průběžná údržba softwarového a hardwarového vybavení pracoviště se zaměřením na asistivní technologie
  • technická asistence při organizaci vzdělávacích akcí většího rozsahu
  • uživatelská podpora pro učitele a studenty se zdravotním postižením, příprava dílčích uživatelských návodných dokumentů
  • dílčí testování a vyhodnocování nových softwarových řešení a jejich realizace.

Požadovaný profil uchazeče

• min. středoškolské vzdělání
  • znalosti a základní zkušenosti v oblasti síťové infrastruktury středně velkého pracoviště - znalosti správy systému Windows (konfigurování systému a základních aplikací, instalace softwaru)
  • zájem o rozšiřování znalostí v oblasti hardwaru a softwaru
  • znalost angličtiny na úrovni B2
  • časová flexibilita při vzdělávacích akcích konaných mimo běžnou pracovní dobu nebo technicky připravovaných mimo běžnou pracovní dobu.

Nabízíme

• zázemí významné a stabilní instituce
  • inspirativní práci v nekonvenčním technickém prostředí (speciální software a hardware, nadstandardní uživatelské požadavky, široká škála uplatňovaných technologických řešení)
  • práci na plný úvazek
  • možnost osobního a odborného rozvoje
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • 6 týdnů dovolené a stravenky
  • nástup ihned, případně dle domluvy
  • místo pracoviště: Komenského náměstí 2, Brno.
Přihlášky doložené strukturovaným životopisem posílejte do 20. 4. 2015 e-mailem na adresu simkova@teiresias.muni.cz, nebo na fyzickou adresu Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky MU, Komenského náměstí 2, 602 00 Brno; www.teiresias.muni.cz.