16. 3. 2018

Kvestorka Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pozici Správce videostudia Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky Masarykovy univerzity.

Pracovní náplň

• technické zajištění natáčení a zpracování videozáznamů ve znakových jazycích:
  • kompletní příprava scény před natáčením
  • obsluha nahrávací techniky během natáčení
  • střih a postprodukční zpracování videozáznamů (vč. titulkování a klíčování scény)
  • spolupráce s neslyšícími uživateli studia při tvorbě videozáznamů
  • tvorba další videodokumentace pracoviště
  • spolupráce s oddělením IT pracoviště na videokonferencích ve znakových jazycích
  • technologická správa a rozvoj hardwarového a softwarového vybavení videostudia

Požadovaný profil uchazeče

• min. středoškolské vzdělání
  • základní znalost a zkušenosti s profesionální videotechnikou (kamkordéry, studiovým osvětlením, klíčováním pozadí, čtecím zařízením, střihovým softwarem)
  • časová flexibilita s ohledem na aktuální úkoly studia
  • celkový přehled o technologiích v dané oblasti
  • samostatnost, spolehlivost v dodržování termínů
  • znalost angličtiny na úrovni B1

Nabízíme

• interní nebo externí pracovní poměr s rozsahem úvazku minimálně 20 hod. týdně
  • samostatnou práci na nekonvenčních videomateriálech v profesionálně vybaveném studiu
  • možnost osobního a odborného rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (v případě interního pracovního poměru): stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 6 týdnů dovolené
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • nástup: ihned, případně dle dohody
  • místo pracoviště: Komenského náměstí 2, Brno

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem posílejte do 22. března 2018 e-mailem na adresu person@teiresias.muni.cz, nebo na adresu Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky MU v Brně, Komenského náměstí 2, PSČ 602 00; www.teiresias.muni.cz.