7. 6. 2018

Kvestorka Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pozici Referenta studijního oddělení Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky.

Pracovní náplň

• 0,5 úvazku učitel anglického jazyka
  • výuka angličtiny pro studenty se zrakovým, sluchovým či jiným postižením a studentů se SPU
  • organizace individuálních kurzů angličtiny
  • správa e-learningových kurzů aj.
  • 0,5 úvazku studijní referent
  • studijní poradenství pro studenty se specifickými nároky
  • organizace studia studentů se specifickými nároky aj.

Požadovaný profil uchazeče

• vysokoškolské vzdělání magisterského typu v oboru učitelství anglického jazyka
  • znalost studijního prostředí Masarykovy univerzity výhodou (absolvent MU)
  • zkušenost s podporou nebo s výukou studentů se zdravotním postižením či znevýhodněním velkou výhodou
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • dobrá znalost práce MS Office a práce s informačními technologiemi (sdílení dokumentů, správa e-learningových kurzů apod.)
  • časová flexibilita a schopnost samostatné koncepční práce i práce v týmu

Nabízíme

• interní pracovní poměr s rozsahem úvazku  40 hodin týdně
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 6 týdnů dovolené
  • možnost osobního a odborného rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • zázemí významné a stabilní instituce
  • nástup: srpen 2018, případně dle domluvy
  • místo pracoviště: Komenského nám. 2, Brno

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem posílejte do 22. 6. 2018 e-mailem na adresu person@teiresias.muni.cz, nebo na adresu Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky MU v Brně, Komenského náměstí 2, PSČ 602 00; www.teiresias.muni.cz.