18. 5. 2015
Masarykova univerzita, Fakulta sportovních studií, pořádá ve čtvrtek 11. 6. 2015 seminář zaměřený na sebeobranu pro vozíčkáře. Tento pilotní kurz je především prezentací konceptu sebeobrany pro vozíčkáře tak, jak bude vyučována v rámci celouniverzitní tělesné výchovy v podzimních měsících tohoto roku. Účast na tomto semináři není podmínkou pro budoucí absolvování kurzu, naopak je určen všem zájemcům, kteří si chtějí sebeobranu vyzkoušet. Kapacita semináře je však omezená, hlaste se proto co nejdříve na níže uvedeném e-mailu.

Semínář se koná v míčové hale Fakulty sportovních studií MU, Kamenice 5, Brno – Bohunice od 13 do 17 hodin.

Pro bližší informace kontaktujte hlavní koordinátorku semináře Mgr. Alenu Skotákovou, Ph.D. (skotakova@fsps.muni.cz).