12. 10. 2020

V pondělí 12. 10. 2020 došlo k přepnutí univerzitního semaforu na červenou barvu. Z toho plyne následující:

• Budovy MU jsou uzavřeny pro studenty, zaměstnance i veřejnost. Výjimku mají osoby zajišťující nutný provoz budov, laboratoří a distanční či prezenční výuku a studenti programů, u nichž je vládou povolená prezenční praktická výuka – aktuálně jsou to: všeobecné a zubní lékařství, farmacie a další zdravotnické obory.
  • Od 12. října se výuka řídí aktualizovaným metodickým listem Studijního odboru RMU č. 2/2020.
  • Zkoušky se konají distančně. Prezenční formou se mohou výjimečně konat jen SZZ.
  • ​Studenti a zaměstnanci mají nařízeno bezodkladně oznámit pozitivní test na COVID-19 nebo karanténu.
  • Osoby s příznaky virového infekčního onemocnění mají zakázán vstup do budov MU (dušnost, horečka, suchý kašel, náhlá ztráta chuti a čichu).

Další informace najdete na těchto stránkách:

• aktuální informace s celouniverzitní platností (zde)
  • aktuální informace k provozu Střediska Teiresiás (zde)

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat