15. 3. 2021

Studentům Masarykovy univerzity: Pro vstup do budov MU je nutný negativní test

V návaznosti na opatření Ministerstva zdravotnictví je od středy 17. 3. 2021 zakázána osobní přítomnost v univerzitních budovách bez negativního výsledku testu na přítomnost viru SARS-CoV-2. Test nesmí být starší než 7 dní. Výjimku mají pouze osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v posledních 90 dnech a osoby po ukončeném očkování proti COVID-19 a uplynutí 14 dnů po druhé dávce.

Pokud tedy z nějakého důvodu nemůžete využít online formu konzultace, nebo potřebujete vstoupit do studoven Střediska Teiresiás, můžete využít bezplatné antigenní testování (platí jen pro osoby se zdravotním pojištěním v ČR) v některém z veřejných testovacích center, například:

Negativní výsledek testu, informace o očkování, příp. prodělání onemocnění COVID-19 zadejte do  tohoto formuláře

Pokud budete mít problém se zajištěním testování, obraťte se prosím na svého studijního poradce ve Středisku Teiresiás (kontakty).

V případě zájmu o využití některé z našich učeben pro samostudium či sledování online výuky připomínáme nutnost rezervování této učebny v našem systému. Pokud nemáte přístupové údaje, kontaktujte prosím svého studijního poradce.

Děkujeme za pochopení.