24. 1. 2018

Kvestorka Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pozici Přepisovate/ka mluvené řeči pro sluchově postižené studenty MU Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky.

Pracovní náplň

• Přepis mluvené řeči během výuky na přednáškách na fakultách MU v českém, anglickém nebo německém jazyce

Požadovaný profil uchazeče

• min. středoškolské vzdělání
  • psaní všemi deseti – min. 300 úhozů za minutu
  • perfektní znalost přepisovaného jazyka – ČJ, AJ nebo NJ
  • dobrá znalost práce na PC
  • znalost vysokoškolského prostředí výhodou
  • zkušenosti s přepisem pro sluchově postižené výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

• externí spolupráci – DPP/DPČ, flexibilní pracovní doba, vhodné jako přivýdělek ke studiu
  • finanční ohodnocení od 120 Kč na hodinu, pro přepis v AJ/NJ od 200 Kč na hodinu
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • zázemí významné a stabilní instituce
  • nástup: ihned, případně dle domluvy

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem posílejte do 9. února 2018 e-mailem na adresu vojackova@teiresias.muni.cz, nebo na fyzickou adresu Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky MU v Brně, Komenského náměstí 2, 602 00; www.teiresias.muni.cz.