7. 12. 2016

Středisko Teiresiás hledá zájemce o účast na akci International Camp on Communication and Computers 2017 (ICC 2017), která je pořádána pro mládež se zrakovým postižením ve věku od 16 do 20 let.

ICC je putovní akcí, kterou již hostila více než desítka evropských zemí. Cílem ICC je v rámci desetidenního programu nastínit účastníkům možnosti, které nabízí využití počítače jako nástroje pro získávání informací, studium nebo zábavu.

Setkání bude probíhat formou praktických seminářů a uskuteční se ve dnech 23. července až 1. srpna 2017 v prostorách Katolické univerzity v belgické Lovani. Záštitu poskytne Univerzita Johanna Keplera v Linci.

ICC 2017 navazuje na 22 ročníků stejného typu, kterých se každoročně účastní na 70 zrakově postižených studentů přibližně z 15 zemí.  Další informace můžete získat na webu Střediska Teiresiás, nebo přímo na webových stránkách ICC. Pozvánka ke stažení, příp. k tisku je k dispozici ve formátu PDF zde.