10. 1. 2020

Kvestorka Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pozici provozní ekonom/ekonomka Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky. Středisko Teiresiás je celouniverzitním pracovištěm s více než stovkou pracovníků a jeho úkolem je zajišťovat, aby studijní obory akreditované na univerzitě byly přístupné studentům se smyslovým nebo jiným postižením.

Hlavní činnosti

• metodické vedení účetních a navazujících operací, účtování běžného chodu pracoviště (faktury, pokladna, majetek, cestovní náhrady, inventarizace, účetní závěrky a další)
  • administrativní práce (vyřizování objednávek, zajištění zahraničních cest, poštovní agenda)
  • zajištění a zpracování průběžných podkladů pro řešení a správu projektů, kontrolní činnost
  • úzká spolupráce s ekonomem a projektovým manažerem

Požadujeme

• vzdělání VŠ ekonomického směru
  • praxi v oboru (výhodou na MU či jiné VŠ)
  • základní orientaci ve správě podvojného účetnictví a daňové oblasti (DPH, daňová uznatelnost nákladů)
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • loajalitu a diskrétnost, výborné komunikační dovednosti
  • analytické dovednosti
  • schopnost týmové práce
  • flexibilitu a schopnost učit se novým věcem

Nabízíme

• plný pracovní úvazek – zástup za MD/RD
  • odpovídající platové ohodnocení
  • dobré technické zázemí
  • zázemí stabilní instituce
  • výhody sociálního programu (dva týdny dovolené navíc, příspěvek na stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování, zvýhodněný tel. tarif, slevy na vzdělávací kurzy)
  • možnost osobního a odborného rozvoje formou dalšího vzdělávání
  • práce v centru Brna (Komenského nám. 2)
  • časově flexibilní zaměstnání

Termín nástupu

• březen–duben 2020

Svůj profesní životopis zasílejte na adresu person@teiresias.muni.cz nejpozději do 31. 1. 2020.