20. 2. 2015

Dovolte nám představit nový diagnostický nástroj v oblasti specifických poruch učení: DysTest – Baterie testů pro diagnostiku specifických poruch učení u studentů vysokých škol a uchazečů o vysokoškolské studium a pozvat Vás na první školení k této baterii. Školení je určeno zejména speciálním pedagogům a psychologům. Nabízíme Vám tyto termíny školení:

• Brno, 24. 3. 2015, Středisko Teiresiás Masarykovy univerzity Brno, Komenského náměstí 220/2, 602 00, učebna 107, 9:00 až 13:00
  • Praha, 21. 4. 2015, DYS-centrum, Stejskalova 192/9, Praha 8, 180 00, přednášková místnost, 13:00 až 17:00
  • Brno, 26. 5. 2015, Středisko Teiresiás Masarykovy univerzity Brno, Komenského náměstí 220/2, 602 00, učebna 107, 9:00 až 13:00

Odhadovaná délka školení je přibližně 4 až 5 hodin. Prvních 5 školení pro zhruba 100 zájemců je zdarma. Školení pro další zájemce bude možné absolvovat již za úhradu 2 500 Kč včetně DPH.

Náplň školení

• Představení koncepce diagnostiky specifických poruch učení od roku 2015 v návaznosti na podmínky přijímacího řízení na vysoké školy a novou vyhláškou MŠMT.
  • Seznámení s aplikací DysTest pro tablety Apple iPad (aplikace bude dostupná i ve verzi pro PC),
  • Představení práce s baterií a jednotlivými subtesty (administrace a vyhodnocování baterie), doplněné ilustrativními ukázkami kasuistik.
  • Registrace administrátora pro vstup do aplikace a její používání, seznámení s obecnými podmínkami využívání baterie.

Účastník školení obdrží zdarma kompletní balíček DysTestu, který obsahuje 10 exemplářů pracovních listů listy pro probanda a záznamových listů pro administrátora, manuál administrátora, manuál k aplikaci, instalační CD s aplikací a přílohami.

Doplňující informace

• Vlastníte-li tablet Apple iPad 2 nebo novější a máte zájem o instalaci aplikace, pomůžeme Vám s ní přímo na školení.
  • Cestovní výlohy související se školením nebudou propláceny.
  • Během školení bude zajištěno drobné občerstvení.

Přihlášky na dané termíny školení zasílejte na adresu dystest@teiresias.muni.cz. Těšíme se na spolupráci.

Pracovníci Střediska Teiresiás